Módna poradňa: Aj do práce štýlovo

Ak je Vašim každodenným spoločníkom prenosný počítač a zvyknete ho vláčiť všade so sebou, dá sa to jednoducho a elegantne. Nielen ženy môžu byť zúfalé z toho, že taška v ktorej prenášajú svoj notebook je nemoderná, aj muži mávajú tento problém. A je to čím ďalej tým viac. Je viacero rafinovaných riešení ako ďalej nosiť svoj notebook a zbaviť sa svojej starej nylonovej tašky.

Poznáte dámu, ktorá by nechcela pôsobiť žensky a trendovo pri každej príležitosti? Asi žiadna. Táto pravda platí aj v pracovnom prostredí, kde trávime takmer každý deň a to väčšinu svojho času. Naše pracovisko a cesta do práce je teda prostredím, ktoré by nám nemalo zostať ľahostajné aj po stránke estetiky a spokojnosti zo seba samej. Dámy, ktoré boli nútené každý deň prenášať svoj laptop do práce a domov ešte donedávna nemali veľké možnosti ako spojiť praktičnosť s eleganciou či módnymi trendami. Na našom trhu boli väčšinou dostupné nudné tašky, bez nápadu, také čo s módou nemali nič spoločné.

V súčasnosti sú už naštastie dostupné tašky na notebooky, v ktorých bude Váš počítač v maximálnom bezpečí a hlavne vy budete trendová. V našej ponuke internetového obchodu www.kabelky.eu si môžete vyberať zo širokej škály notebookových tašiek značiek ako napríklad „ORIGINAL-I“, "RONCATO", "TONY PEROTTI", ktoré vznikajú kooperáciou svetoznámych dizajnérov, kvalitných výrobcov a trendsetterov v oblasti IT. Možností je nesmierne veľa, v ponuke sú tašky v rôznych farebných prevedeniach od čiernej, béžovej, plaidovej, modrej, hnedej až po bordovú. A ešte jedna rada, nebojte sa kombinovať rôzne vzory a farby. Tašky a kabelky sa dnes berú ako samostatný módny doplnok, ktorý už netreba ladiť k topánkam. Vyberte si krásnu výraznu tašku a máte zaručené, že nezostanete nepovšimnutá.

Pre pánov si dovolíme naše odporúčania zjednodušiť - vyberte si takú tašku, ktorá je pre vás praktická a zmestí sa do nej to čo potrebujete. O dizajn sa nestrachujte, my máme len pekné veci. :0

Ďalšie články

Zobraziť všetky články »