Módna poradňa: Kvalitný kožený opasok poslúži

Aj vy to máte tak, že skoro každý deň vytiahnete zo skrine ten istý opasok, ten ktorý sa vám najviac hodí ku všetkému a ktorý sa vám najviac páči? Čím to je, že zvyšných desať je zabudnutých alebo využitých iba zriedka? Asi preto, že ten jeden sa jednoducho vydaril a bol "stvorený" práve pre vás. Našim cieľom je ponúkať vám také opasky, aby každý jeden bol pre vás ako stvorený. Aj taká vec ako opasok musí byť jedinečná a dotvárať vašu osobnosť.

Niektoré veci musíme mať vo svojom šatníku. Medzi módny doplnok, ktorý by nemal chýbať v žiadnom šatníku patrí kvalitný kožený opasok.

Ako vyberať svoje portfólio opaskov? Opasok by nemal chýbať v žiadnych nohaviciach s pútkami, to platí rovnako pre dámy aj pánov. Prirodzene, vyberať treba podľa príležitosti, ak však siahnete po opasku s trochou vkusu, vylepšíte svoj imidž minimálne o štvrtinu. Aj keď môže byť investícia do poriadneho opasku naoko veľká, vráti sa v podobe dlhoročného spoločníka okolo pása :). Vo vašom šatníku by mal byť minimálne jeden čierny, ktorý sa hodí na každú formálnejšiu udalosť. Mal by byť z kvalitného materiálu a rovnako kvalitne prevedený, aby vydržal viacero sezón.

Okrem klasiky z kože sú absolútnym hitom aj opasky v pestrejšom prevedení – červené, fialové, kamelové, zlaté, lakované a s nápaditými sponami.

 

Čo sa týka pánov, už niekoľko sezón sú trendové opasky s plnou prackou.  Rovnako platí, že by mal byť z kvalitného materiálu a v kvalitnom prevedení. Opasok ladíme s oblečením, s ostatnými módnymi doplnkami a k topánkam. Celkový look musí byť v súhre, vytvárať harmóniu.

Ďalšie články

Zobraziť všetky články »