Módní poradna: Na cesty pohodlně a trendově

Kam byste se zařadili pokud se jedná o cestování? Cestujete za rodinou, na dovolené, na služební cesty? Autem, vlakem, autobusem, letadlem? Jaký máte pocit při cestování ze svých kufrů a tašek, ve kterých přenášíte své věci? Jsou pěkné? Kvalitní? Moderní? Nebo rozbité? Staré? Vypůjčené? Díváte po ostatní spolucestující, rádi byste měli podobné kousky jako oni, nebo oni závidí vám? Že vás to nezajímá? Tak nečtěte dále.

Dovolené, služební cesty, cestování za rodinou či přáteli, to jsou příležitosti kdy potřebujeme kvalitní, praktickou a dobře vypadající cestovní zavazadla. Abychom z cestování mohli mít požitek, je třeba věnovat značnou pozornost výběru cestovního zavazadla. V dnešní době se bohužel za nejdůležitější kritérium při výběru zavazadel jeví cena. Podobné fráze jako: "vždyť mi to na letišti zničí, raději si každý rok koupím nový kufr, nebo mně stačí i takový obyčejný já hodně necestuje", slyšíme velmi často. Tím samozřejmě nechceme říci, že jen drahý kufr nebo cestovní taška jsou ty nejlepší . Dovolte nám přiblížit vám, na co byste se měli zaměřit, když se rozhodnete koupit si novou cestovní zavazadla.

V našem internetovém obchodě www.kabelky.eu máme širokou nabídku cestovních zavazadel: kufry, kabinové tašky, kosmetické tašky, kufříky, kabelky, bussines cestovní tašky, necesáre a cestovní tašky pro děti. Všechny tyto produkty jsme pro vás vybírali s přihlédnutím k praktičnost, kvalitu materiálů, lehkost a trendovosť. Zárukou, že jde skutečně o kvalitní výrobky je i to, že výrobce na ně poskytuje 10-letou záruku.

Při cestování letadlem třeba dávat pozor na různé požadavky, které si kladou letecké společnosti ohledně rozměru a hmotnosti zavazadel. Na palubu letadla může jít jen zavazadla Nepřevyšující definováno rozměry. Do zavazadlového prostoru mohou jít rozměrnější kufry ale pozor, i zde si letecké společnosti kladou někdy podmínky, které je třeba dodržet. Dále je třeba zvažovat úroveň zabezpečení proti vykradení nebo samovolnému otevření. Naše cestovní zavazadlo je v tomto směru velmi univerzální. Je vyrobena z odolných, ale zaroveň z ultra lehkých materiálů (tzv.light Colection). Nevynecháváme ani kolekci zavazadel pro děti. Ty cestují buď s námi nebo samostatně.

Velmi důležitým aspektem pro pohodlné cestování je praktičnost. Každá správná zavazadlo by měla mít různé funkční prvky, které vám cestování zpříjemní a zpohodlnět. Snadno výsuvná trolej, množství praktických kapes a přihrádek, jmenovka, pohodlné držadla, kvalitní bezpečnostní popruhy, kvalitní kolečka, to jsou samozřejmosti, které při naší zavazadle určitě najdete. Při bussines zavazadle je důležitou součástí zabudovaná přihrádka na notebook, ale i voděodolná přihrádka na špinavé prádlo je hodně užitečná :).

Tak jako všude, i v cestovní zavazadle se mění trendy. Jednou jsou to květinky, pak čtverečky, jindy pásky, názvy měst, různé barevné variace a pod. Nepochybně i tento aspekt je velmi důležitý při výběru, ale určitě není důležitější než kvalita materiálů a praktičnost. Obzvláště při zavazadle cestujícího třeba dbát na nadčasovost. Když se už rozhodneme zainvestovat do kvalitní zavazadla, tak si ji chceme užívat několik let a ne jen jednu či dvě sezóny.

Další články

Zobrazit všechny články »