Praktické potěšení: Máte už doma šperkovnici?

Máte už doma šperkovnici?

Kdo ji má, ten mi dá za pravdu, že to není zbytečnost.

Asi to znáte. Měla jsem všechny šperky roztroušené na různých místech. Prsteny v krabičce, sponky v taštičce, hodinky v šuflíčku, náhrdelník v koupelně na poličce, řetízek v košíčku spolu s náramky a gumičkami do vlasů. Manžel mi říkal jak se v tom můžu vyznat a ať si to všechno zatřídím a nějak uložím. Já jsem však neměla důvod, protože jsem už byla zvyklá a ve všem jsem měla přehled.

Vše se však trochu změnilo když jsme do sortimentu zařadili šperkovnice. Jednu jsem si koupila a zorganizovala jsem si do ní všechny mé šperky. Jsem spokojená, vše je pohromadě, čisté, přehledně členěné, chráněné a najednou přenositelné. Manžel škemrá aby si tam mohl schovat alespoň své manžetové knoflíčky - ale do mé šperkovnice ne! Pocity z nové šperkovnice jsou úžasné a doporučuji ji každé ženě (i muži).

Vybrali jsme pro vás hezké a praktické modely, které mají velmi zajímavou cenu. Kvalitní materiály použité při výrobě zaručují dlouhou životnost a nádherný look. Ovládají se snadno, uvnitř jsou různé spolehlivé mechanismy pro otevírání a současné vysouvání, což usnadňuje přístup a ještě více zpřehledňuje používání šperkovnice.

Doporučuji.

Eva

Další články

Zobrazit všechny články »