Praktické potešenie: Máte už doma šperkovnicu?

Máte už doma šperkovnicu?
Kto ju má, ten mi dá za pravdu, že to nie je zbytočnosť.

Asi to poznáte. Mala som všetky šperky roztrúsené na rôznych miestach. Prstene v krabičke, sponky v taštičke, hodinky v šuflíčku, náhrdelník v kúpelni na poličke, retiazka v košíčku spolu s náramkami a gumičkami do vlasov. Manžel mi vravieval ako sa v tom môžem vyznať a nech si to všetko zatriedim a nejako uložím. Ja som však nemala dôvod, pretože som už bola zvyknutá a vo všetkom som mala prehľad.

Všetko sa však trochu zmenilo, keď sme do sortimentu zaradili šperkovnice. Jednu som si kúpila a zorganizovala som si do nej všetky moje šperky. Som spokojná, všetko je pokope, čisté, prehľadne členené, chránené a naraz prenositeľné. Manžel žobroní aby si tam mohol schovať aspoň svoje manžetové gombíky - ale do mojej šperkovnice nie!

Pocity z novej šperkovnice sú úžasné a doporučujem ju každej žene (aj mužovi).

Vybrali sme pre vás pekné a praktické modely, ktoré majú veľmi zaujímavú cenu. Kvalitné materiály použité pri výrobe zaručujú dlhú trvácnosť a nádherný look.

Ovládajú sa ľahko, vo vnútri sú rôzne spoľahlivé mechanizmy na otváranie a súčasné vysúvanie, čo uľahčuje prístup a ešte viac sprehľadňuje použivanie šperkovnice.

Odporúčam.

Eva

Ďalšie články

Zobraziť všetky články »