Vážení zákazníci, ukončujeme prevádzku našeho eshopu kabelky.eu a rozpredávame sklad. Neváhajte si nakúpiť tovar za zlomkové ceny kým je!

O našej firme

Kabelky.eu - pekné veci je internetový obchod spoločnosti Valde s.r.o. Okrem slovenskej verzie prevádzkujeme aj českú verziu eshopu.

Firma Valde s.r.o. vznikla ako rozhodnutie dvoch mladých ľudí (v súčasnosti manželov). Chceli sme sa oslobodiť od našich zamestnaní a nevedeli sme do čoho ideme. Rozhodli sme sa veľkoobchodne predávať kabelky vyrobené z prírodnej kože. Začiatky boli ťažké, jazdili sme z predajne do predajne, zúčastňovali sme sa rôznych výstav ako vystavovatelia a neustále sme sa snažili vzdelávať v predaji a odbornosti ohľadom sortimentu koženej galantérie.

Neskôr sme zriadili internetový obchod valde.sk, aby sme priblížili náš rozrastajúci sa sortiment koncovému zákazníkovi.

Z kancelárie v panelákovom byte cez prenajaté priestory sme sa dopracovali do vlastného firemného objektu s dostatočným skladom, showroomom a vlastným fotoštúdiom, kde vznikajú originálne fotky tovaru na našom eshope. Prevádzkujeme aj kamennú predajňu koženej galantérie, kde si zákazníci tiež môžu prezrieť, vyskúšať, nakúpiť alebo vyzdvihnúť objednaný tovar.

Názov firmy "Valde" je v latinčine prídavné meno a znamená niekoľko superlatívov. To je naša hybná sila a zároveň záväzok voči zákazníkom, aby sa k nám opätovne a radi vracali. K tomu nám pomáha aj náš rozrastajúci sa tím vyškolených pracovníkov.

kabelky-team

História v skratke

2004 - vznik spoločnosti Valde s.r.o.
2005 - zásobovanie predajní s koženou galantériou na Slovensku
2006 - účasť na výstavách, rozšírenie veľkoobchodného predaja do Českej republiky
2007 - vznik internetového obchodu valde.sk, predaj koženej galantérie pod vlastnou značkou Valde
2008 - vznik novej verzie internetového obchodu kabelky.eu - pekné veci
2009 - česká verzia kabelky.eu - hezké věci, vznik eshopu kvalitnepenazenky.eu
2010 - kamenná predajňa Kožená galantéria kabelky.eu - pekné veci na Májkovej ulici v Bratislave
2011 - nové sídlo Valde s.r.o. - odberné miesto na Borekovej 13
2012 - nová a ešte lepšia verzia internetového obchodu kabelky.eu - pekné veci v dvoch jazykových verziách
2021 - nová a bezpečná verzia internetového obchodu kabelky.eu - pekné veci v dvoch jazykových verziách