Módna poradňa: Módne tipy

Múdry človek vie, že jeho zovňajšok si ostatní všimnú skôr ako prehovori...

Móda je neodeliteľnou súčasťou životného štýlu. Vystihuje podstatu človeka ako osobnosti. Každý má právo byť náročný na veci, ktoré vlastní. Veď štýl je vizitkou nášho vkusu. Určite každý z nás chce byť v každom ročnom období štýlový a IN. Sledujeme aktuálne módne trendy, snažíme sa mať prehľad o svetových a slovenských módnych návrhároch, listujeme v módnych časopisoch, surfujeme po internete, a to len preto, aby sme vedeli čo sa práve nosí, čo sa chystá v módnej brandži, proste snažíme sa nájsť svoj vlastný štýl, inšpirujeme sa. Orientovať sa v súčasnej ponuke módneho tovaru nie je vôbec jednoduché, ale na druhej strane sa nám otvára možnosť vybrať si taký štýl, ktorý je nám najbližší.

Málokto z nás si môže dovoliť kompletnú výmenu svojho šatníka každé ročné obdobie. Našťastie nie je potrebné  meniť od základov celý šatník, ale môžeme ho oživiť výberom správneho módneho doplnku.

Pre dámy takýmto módnym doplnkom môže byť štýlová kabelka, pekný opasok, kvalitná šatka, či trendové rukavice.

Rovnako páni majú širokú škálu možností ako oživiť svoj šatník. Výberom kvalitnej aktovky, praktickej peňaženky, moderného opasku alebo luxusnej príručnej taštičky (etue) určite nič nepokazíte.

Viete čo? Skúste raz zahodiť svoju čiernu univerzálnu tašku do kúta a zoberte si k svojim džínom kabelku svetlej koňakovej farby a uvidíte rozdiel nielen v zrkadle ale odmenou budú aj pochvalné pohľadý naokolo. Alebo si zadovážte namiesto svojej starej čiernej spisovky výraznú ligotavú vínovo-bordovú a zmenia sa vaše pocity. Cestujte s kufrom so vzorom z pekných kvietkov a vylepšíte náladu sebe a okoliu. Majte kvalitnú manikúru v púzdre z nádhernej farebnej kože, ktorá bude patriť len vám a nie celej rodine. Nenechajte svoje prstene, náramky a šperky povaľovať sa po rôznych miestach svojho príbytku a odložte si ich do rafinovanej šperkovnice. Uvidíte, ža tieto cennosti nadobudnú pre vás novú hodnotu.

Oblečenie, topánky, účesy, kabelky podliehajú najnovším módnym trendom ale dokážu byť nadčasové. My sa Vás o tom budeme snažiť informovať na našom internetovom obchode www.kabelky.eu. Veríme, že si na našom obchodnom portáli nájdete okrem pekných vecí aj množstvo zaujímavých a potrebných informácií.

Ďalšie články

Zobraziť všetky články »