Módní poradna: I do práce stylově

Pokud je Vaším každodenním společníkem přenosný počítač a zvyknete ho vláčet všude s sebou, dá se to jednoduše a elegantně. Nejen ženy mohou být zoufalé z toho, že taška ve které přenášejí svůj notebook je nemoderní, i muži mívají tento problém. A je to čím dál tím víc. Je několik rafinovaných řešení jak dál nosit svůj notebook a zbavit se své staré nylonové tašky.

Znáte dámu, která by nechtěla působit žensky a trendově při každé příležitosti? Asi žádná. Tato pravda platí iv pracovním prostředí, kde trávíme téměř každý den a to většinu svého času. Naše pracoviště a cesta do práce je tedy prostředím, které by nám nemělo zůstat lhostejné i po stránce estetiky a spokojenosti ze sebe samé. Dámy, které byly nuceny každý den přenášet svůj laptop do práce a domů ještě donedávna neměli velké možnosti jak spojit praktičnost s elegancí či módními trendy. Na našem trhu byly většinou dostupné nudné tašky, bez nápadu, takové co s módou neměli nic společného.

V současnosti jsou už naštěstí dostupné tašky na notebooky, ve kterých bude Váš počítač v maximálním bezpečí a hlavně vy budete trendová. V naší nabídce internetového obchodu www.kabelky.eu si můžete vybírat ze široké škály notebookových tašek značek jako například "ORIGINAL-I", "RONCATO", "TONY PEROTTI", které vznikají kooperací světoznámých designérů, kvalitních výrobců a trendsetterov v oblasti IT. Možností je nesmírně mnoho, v nabídce jsou tašky v různých barevných provedeních od černé, béžové, plaidovej, modré, hnědé až po bordó. A ještě jedna rada, nebojte se kombinovat různé vzory a barvy. Tašky a kabelky se dnes berou jako samostatný módní doplněk, který už netřeba ladit k botám. Vyberte si krásnou výraznou tašku a máte zaručeno, že nezůstanete nepovšimnuta.

Pro pány si dovolíme naše doporučení zjednodušit - vyberte si takovou tašku, která je pro vás praktická a vejde se do ní to co potřebujete. O design se nemusíte bát, my máme jen hezké věci. :0

Další články

Zobrazit všechny články »