Módní poradna: Kvalitní kožený opasek poslouží

I vy to máte tak, že skoro každý den vytáhnete ze skříně tentýž opasek, ten který se vám nejvíce hodí ke všemu a který se vám nejvíce líbí? Čím to je, že zbývajících deset je zapomenutých nebo využitých jen zřídka? Asi proto, že ten jeden se prostě vydařil a byl "stvořen" právě pro vás. Naším cílem je nabízet vám takové opasky, aby každý jeden byl pro vás jako stvořený. I taková věc jako opasek musí být jedinečná a dotvářet vaši osobnost.

Některé věci musíme mít ve svém šatníku. Mezi módní doplněk, který by neměl chybět v žádném šatníku patří kvalitní kožený opasek.

Jak vybírat své portfolio opasků? Pásek by neměl chybět v žádných kalhotách s poutky, to platí stejně pro dámy i pány. Přirozeně, vybírat třeba podle příležitosti, pokud však sáhnete po opasku s trochou vkusu, vylepšíte svůj image minimálně o čtvrtinu. I když může být investice do pořádného opasku naoko velká, vrátí se v podobě dlouholetého společníka kolem pasu :). Ve vašem šatníku by měl být minimálně jeden černý, který se hodí na každou formálnější událost. Měl by být z kvalitního materiálu a stejně kvalitně provedený, aby vydržel několik sezon.

Kromě klasiky z kůže jsou absolutním hitem i opasky v pestřejším provedení - červené, fialové, kamelové, zlaté, lakované a s nápaditými sponami.

 

Co se týče pánů, už několik sezón jsou trendové opasky s plnou přezkou. Stejně platí, že by měl být z kvalitního materiálu av kvalitním provedení. Pásek ladíme s oblečením, s ostatními módními doplňky pokud botám. Celkový look musí být v souhře, vytvářet harmonii.

Další články

Zobrazit všechny články »