Módní poradna: Módní tipy

Moudrý člověk ví, že jeho zevnějšek si ostatní všimnou spíše než promluví ...

Móda je nedílnou součástí životního stylu. Vystihuje podstatu člověka jako osobnosti. Každý má právo být náročný na věci, které vlastní. Vždyť styl je vizitkou našeho vkusu. Určitě každý z nás chce být v každém ročním období stylový a IN. Sledujeme aktuální módní trendy, snažíme se mít přehled o světových a slovenská módních návrhářích, listujeme v módních časopisech, surfovat po internetu, a to jen proto, abychom věděli co se právě nosí, co se chystá v módní branži, prostě snažíme se najít svůj vlastní styl, inspirujeme se. Orientovat se v současné nabídce módního zboží není vůbec jednoduché, ale na druhé straně se nám otevírá možnost vybrat si takový styl, který je nám nejbližší.

Málokdo z nás si může dovolit kompletní výměnu svého šatníku každé roční období. Naštěstí není třeba & měnit od základů celý šatník, ale můžeme ho oživit výběrem správného módního doplňku.

Pro dámy takovým módním doplňkem může být stylová kabelka, pěkný opasek, kvalitní šátek, či trendové rukavice.

Stejně pánové mají širokou škálu možností jak oživit svůj šatník. Výběrem kvalitní aktovky, praktické peněženky, moderního opasku nebo luxusní příruční taštičky (etue) určitě nic nezkazíte.

Víte co? Zkuste jednou zahodit svou černou univerzální tašku do kouta a vezměte si ke svým džínům kabelku světlé koňakové barvy a uvidíte rozdíl nejen v zrcadle ale odměnou budou i pochvalné pohled kolem. Nebo si pořiďte místo své staré černé spisovky výraznou ligotavou vínově-bordó a změní se vaše pocity. Cestujte s kufrem se vzorem z pěkných kvítků a vylepšíte náladu sobě a okolí. Mějte kvalitní manikúru v pouzdře z nádherné barevné kůže, která bude patřit jen vám a ne celé rodině. Nenechte své prsteny, náramky a šperky povalovat se po různých místech svého příbytku a odložte si je do rafinované šperkovnice. Uvidíte, ža tyto cennosti vstoupí pro vás novou hodnotu.

Oblečení, boty, účesy, kabelky podléhají nejnovějším módním trendům ale dokáží být nadčasové. My se Vás o tom budeme snažit informovat na našem internetovém obchodě www.kabelky.eu. Věříme, že si na našem obchodním portálu najdete kromě pěkných věcí i množství zajímavých a potřebných informací.

Další články

Zobrazit všechny články »