Módní poradna: Peněženka moje každodenní

Věčně prázdná. Průvan v peněžence, souchotiny. Tak nač mi je? Na něco snad ano, vždy se něco najde co třeba odložit, založit. Karty, doklady, účtenky, vizitky, papírky, SIM karta, klíček, slevové kupóny, fotky blízkých a možná i nějaké mince a bankovky. Kde mám moji peněženku? Aha, tady je, dám si ji do kapsy, do tašky, jen ji neztratit.

V současnosti je na našem trhu v nabídce obrovské množství peněženek. Malé, velké, mincovníky, kožené, nekožené, textilní, barevné, značkové, dámské, pánské, dětské, sportovní, klasické. Pokud nám třeba novou, věru někdy si ani neumíme vybrat. Při výběru peněženky třeba dávat hlavní důraz na to, co v ní budeme nosit. Jen peníze a karty? Nebo i doklady? Pokud doklady, jaký formát, kolik kusů a kolik kusů karet? Dalším důležitým aspektem je uzavírání peněženky a mincovníku. Na patentku, na zip, na kovový sponu? I to je důležité, nechceme být nervózní z toho, že se nám špatně manipuluje s peněženkou. Chceme mincovník s jednou přihrádkou, s dvojpriehradkou nebo více? Nebo se nám zdá praktický tzv.. francouzský mincovník?

Totéž platí i pro oddělení, kde budeme nosit papírové peníze. Je to skutečně velké množství otázek, my doporučujeme abyste si na ně nejprve odpověděli a pak se zaměřili na nákup nové peněženky.

To byla funkční stránka při výběru, neméně důležitý je design, venkovní provedení a barevnost peněženky. Zvažte faktory jak budu peněženku přenášet - v ruce, v kapse, v kabelce, aktovce, taštičce? Má mít podlouhlý tvar nebo čtvercový, zaoblené rohy, drsný nebo hladký povrch, s ozdobou, broží, ..?

Dalším rozhodovacím kritériem je cena peněženky. Je na každém jak se rozhodne a kolik zainvestuje do své nové peněženky. Peněženky vyrobeny z kvalitních materiálů jako je pravá přírodní kůže jsou sice dražší, ale odmění se tím, že déle vydrží. Pro ty co si neradi zvykají na nové věci a mají rádi své osvědčené, určitě doporučujeme zainvestovat a koupit si pořádnou koženou peněženku, která bude sloužit několik let. I na našem internetovém obchodě www.kabelky.eu naleznete širokou nabídku se sortimentem peněženek. Ještě Větší nabídka se nachází na našem dalším internetovém obchodě www.kvalitnepenazenky.eu, stačí si jen vybrat. Najdete tam dokonce i aplikaci, která vám pomůže vybrat peněženku v jedenácti jednoduchých krocích.

Další články

Zobrazit všechny články »