Vážení zákazníci, ukončujeme prevádzku našeho eshopu kabelky.eu a rozpredávame sklad. Neváhajte si nakúpiť tovar za zlomkové ceny kým je!

Najčastejšie kladené otázky

1. Ako si môžem tovar objednať, okrem nákupu v eshope?
Tovar si môžete objednať telefonicky na tel. číslach 02/206 332 80, 0911 650 569, sms správou, e-mailom: obchod@kabelky.eu. V objednávke musíte uviesť: názov tovaru, počet kusov, kontaktné údaje (meno a priezvisko), dodaciu adresu (fakturačnú adresu ak je iná ako dodacia), telefónne číslo (potrebné pre doručenie kuriérom).

2. Môžem si tovar vyzdvihnúť osobne?
Áno, tovar si môžete vyzdvihnúť osobne u nás v showroome, na Borekovej ul. 13 v Bratislave.

3. Musím sa registrovať kvôli objednávke?
Nie, kvôli objednávke sa nemusíte registrovať. Registrácia vám však uľahčí a urýchli proces objednávania, pokiaľ budete z nášho eshopu objednávať pravidelne.

4. Kedy mi bude tovar doručený?
Všetok tovar máme skladom. Snažíme sa ho pripraviť a odoslať v deň objednávky (objednávka do 12:00 v pracovný deň). Záleží aký spôsob doručenia si vyberiete. Tovar posielame kuriérom GLS, Zásielkovňa, alebo osobný odber.

5. Ako mi bude tovar doručený?
Tovar posielame kuriérom GLS, prostredníctvom Zásielkovne, alebo si ho môžete vyzdvihnúť osobne u nás na Borekovej 13 v Bratislave.

6. Čo robiť ak sa mi nepodarí tovar objednať online?
V takomto prípade nás prosím kontaktujte buď telefonicky na tel. číslach: 02/206 332 80, mob.: 0911 650569, alebo e-mailom obchod@kabelky.eu. Radi vám poradíme, poprípade objednávku urobíme spolu.

7. Ako môžem za tovar zaplatiť v prípade osobného odberu?
V prípade osobného odberu si môžete platbu za tovar ponechať priamo u nás v predajni. Môžete zaplatiť v hotovosti, alebo kartou. Samozrejme ak preferujete platbu vopred, môžete tak urobiť priamo pri objednávaní tovaru, alebo na zálohovú faktúru.

8. Máte všetky produkty skladom?
Áno, všetky produkty, ktoré sa zobrazujú na našom eshope máme skladom. Pri každom produkte je zobrazené číslo, počet kusov, ktoré znázorňuje dostupnosť produktu.

9. Ako vrátiť tovar, ktorý sa mi nepáči, alebo nehodí?
Odstúpiť od zmluvy a vrátiť tovar môžete bez udania dôvodu do 14 dní od prevzatia. Tovar musí byť nepoškodený a v originálnom balení. Spolu s tovarom zasielate aj doklad o kúpe. Tovar je potrebné poslať na adresu predávajúceho: Valde, s.r.o. Borekova 13, 82106 Bratislava. Tovar je možné poslať poštovou zásielkou, kuriérom, alebo osobne. Tovar neposielajte na dobierku, nebude prevzatý.

10. Ako mám postupovať ak chcem tovar reklamovať?
Na naše produkty platí 24 mesačná záručná doba, niektoré produkty majú predĺženú záručnú dobu (3, 5, 10 rokov). V prípade, že sa počas tejto doby niečo pokazí, poškodí je potrebné tovar poslať k nám na adresu: Valde, s.r.o. Borekova 13, 82106 Bratislava. Na našej stranke je reklamačný formulár, ktorý poprosíme vypísať a odoslať. Lehota na vybavenie reklamácie je 30 dní. Samozrejme sa snažíme reklamovaný tovar vyriešiť čo najskôr. Budeme Vás o priebehu a výsledku reklamácie informovať prostredníctvom e-mailu a telefonicky.

11. Dodávate tovar aj do Českej republiky?
Áno, tovar dodávame aj do Českej republiky. Môžete si jednoducho objednať, stačí si prepnúť českú verziu a budú sa vám za produkty zobrazovať ceny v českých korunách, ktoré sú automaticky prerátané podľa aktuálneho kurzu.

12. Ako mám postupovať ak je zásielka poškodená pri preberaní?
Ak je zásielka poškodená treba spísať protokol o poškodení s kuriérom a nás informovať prostredníctvom emailu, že zásielka bola poškodená.

13. Ako mám postupovať ak sa mi tovar páči, ale nesadla mi veľkosť alebo farba?
V takomto prípade nás prosím kontaktujte a my radi vybavíme u našej kuriérskej spoločnosti GLS službu „výmena balíkov“. To znamená, že Vám stačí tovar zabaliť a odovzdať kuriérovi keď Vám donesie balík s vymeneným tovarom. Nemusíte nič vypisovať, všetko vybavíme za Vás.